Avaõhtu ülereageerimine: see, mida õppisime Celticsilt ja Cavaliersilt

Kyrie Irvingi naasmine Clevelandi.

Gregory Shamus / Getty Images Põhja-Ameerika

Ei ole palju paremat narratiivi kui frantsiisi nurgakivi, mis naaseb koju oma endise meeskonna vastuvõtmiseks, eriti kui tema endine meeskond võtab tööle NBA parima mängija LeBron Jamesi. Muidugi, James ja Cavaliers tõrjusid Irvingi naasmise The Landile, mööda lasknud Irvingi 3-punktiline tiitel võitis Clevelandi võidu 102–99.

Enne jätkamist on oluline arvestada, et avamisõhtu moodustab NBA hooajast vaid 1,22% ja kindlasti on 48-minutise korvpalli jaoks liiga palju varusid võimalik panna. Sellega öeldes oleks nii NBA-hooaja maailmapilgu esmapilgul tähelepanuta jätmine nii uskumatult keeruline kui ka ebaotstarbekas!

Valmis või mitte, Jayson Tatum kavatseb mängida

Ajalooliselt ei suuda algajad tavaliselt mängule mõju avaldada. Kuna Gordon Hayward on lähitulevikus väljas (siin on kiire taastumine!), On see nüüd Celticsi probleem. Brad Stevens peab Tatumile rohkem toetuma, kui ta algselt lootis. Kui Marcus Morris vigastuse tõttu naaseb, langeb ta tõenäoliselt Tatumi minutikoormusse, kuid praegu on Tatum hõljumas umbes 30 minutit öösel.

Tatumi debüüt polnud sugugi veatu. Ta pääses mitu korda kaitsest ja lõi mõned karmid löögid. Klapi poolel lõpetas ta öö 14 PTS / 10 TRB / 3 AST / 52,55 TS% / + 6,5 NETRTG-ga. Kui Duke'i toode flirdib nende numbritega keskmiselt efektiivselt, mängides kaitset, mis pole sugugi kurjakuulutav, on Boston rahul. Pidage meeles, et Boston ei vaja Tatumist suure kasutuse tootmist. Vaja on kompetentset toodangut kelleltki, kes saab logida minutid kell 3 või 4.

Derrick Rose / Dwyane Wade backcourt läbib mõned kasvavad valud

Võib-olla oli seda oodata, kuid Derrick Rose'i ja Dwyane Wade'i backcourti kombinatsioonil oli probleeme toimimisega. Kaksik ei suutnud ründava otsa peale kosmoselahendust propageerida ja Rose valiti terve õhtu kaitsvalt. Jääb üle vaadata, kuidas Cleveland nende stardirivistust täpsustab. Muudatusi pole tingimata vaja kohe, kuid ei saa eitada ka seda, et on olemas harjumused, mille nimel trenni teha.

Kuidas Rose ja Wade platsil käisid2-meheline koosseis Rose ja Wade

Jaylen Brown on laiendatud rolli jaoks valmis

Eelmise hooaja noormehena ilmus Brown 78 mängu, logides mängu kohta 17,2 minutit. On haruldane, kui mõni uus võistleja panustab playoff-meeskonda sellisel viisil, nagu Brown aitas. Mõnel põhjusel langes see arv playoffides vaid 12,6 minutini mängu kohta. Mänguaja kaotamine tekitas diskussiooni teemal, milline täpselt tema roll edasi liigub. Kas ta alustaks või tuleks pingilt maha? Ilmselt on sellele küsimusele pärast seda vastatud.

Pärast avamisõhtul 40 minutit logimist on selge, et treener Stevens näeb Browni jaoks tohutut rolli. Peale selle, et James ta paar korda ravimipalliga ringi viskas, mängis ta hästi. Tegelikult mängis Brown teist viiulit, abistades Irvingut sellise süüteo propageerimisel, mille vastasel oli raskusi skoorimisega. Sellise tootmistaseme igal õhtul ootamine oleks Browni suhtes ebaõiglane, kuid tema mitmekülgsus mõlemas otsas võib osutuda väärtuslikuks meeskonna jaoks, kellel on vaja tiibtootmist.

Kevin Love on hooajavälise mängu ootamatu kaotaja

Väljaku värava katse jaotus Cavaliersi jaoks

Võib-olla ei mõjuta Kyrie Irvingi müümine Celtics'iga armastust, nagu paljud ette kujutasid. Eeldati, et Armastus (eriti praegu puusa ümber rehkendades Isaiah Thomas) näeb tema laskmiskatsetes ülesjooksu ja võib-olla leiab isegi oma Minnesota päevadest õnneliku meediumi. Rumal, rumal, loogika; miks peaks stretch-4, kellel oli eelmisel hooajal 51,0 eFG%, tegema rohkem kaadreid kui Rose (47,7 eFG% aastatel 2016–2017) ja Wade (45,7 eFG% aastatel 2016–2017)?

Kõigist tõsiasjadest osatakse Armastuses tõenäoliselt rohkem kui eile õhtul, kuid kahe palli domineeriva valvuri paaritamise mõju temaga oli ilmselt alahinnatud. Clevelandis on palju suhu söömiseks ja mitmed neist suu ei suuda palli tõhusalt maha mängida. Tyronn Lue ja tema töötajad peavad leidma viise, kuidas Armastust järjepidevalt kaasata. DHO-dega katsetamine ja talle kõrgel positsioonil puudutuste andmine on tema läbimise eeliseks.

Ja… LeBron James sai sellest ikkagi aru

Mitte, et see kunagi päriselt kahtluse alla seaks, kuid kui olete 32-aastane ja asute NBA-s oma 15. hooajale, on kerge kerge taandumine normaalne. Kahjuks on James oma idakonverentsi eakaaslaste jaoks tavalisest kaugeim asi. See näitab tema suurepärasust, et ta suudab mängida sama suurepäraselt kui ta ise, ja ka fännid peavad seda vaevalt silmaga lööma.

Vaene Marcus Smart proovis võtta seda, mis polnud tema.

Kahekordsest väljaminemine on selle mehe jaoks teine ​​olemus.

Vaadake, kuidas ta sissesõidulöögi tabab, kui Brown eitab palli. James seisab näoga, näeb nutikat (kes kahekordistab kõvasti) ja lööb numbrite alla Armastuse. Mõni sekund hiljem tabab Armastus pistoda 3. Vähestel on töötlemisvõime, mis muudavad sööda pruuniks ja nutikaks sõna otseses mõttes kaela. Isegi 32-aastaselt on Jamesit endiselt põnev vaadata.

Osaliselt halva õnne ja osaliselt ebamugava sobivuse tõttu on mõlemal meeskonnal silmnähtavad probleemid, mille nimel tuleb trenni teha. Hooaja jälgimine mõlema meeskonna jaoks on huvitav. Haywardi vigastus kahandab Bostoni lootusi idakonverentsi finaalturniiril, samal ajal kui Cleveland peab leidma viisi, kuidas siduda osad, mis omavahel kokku ei sobi. Algav öö oli Irvingi naasmise, Haywardi vigastuse ja ootamatu põnevuse tõttu hull. Kuudepikkune korvpall valetab taas ja vaatamata erinevatele trajektooridele võivad need meeskonnad taas kohtuda, kui tuleb mänguaeg.